Biznes Tłumacz  

Czy można uwolnić się od kredytu frankowego?

Pozwanie kredytu we frankach to do tej chwili najbardziej efektywne rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko ciążącego kredytu, lecz również niezgodnej z prawem umowy. W tym artykule pokażemy Ci, że realne jest funkcjonowanie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, niemal wszystkie umowy frankowe są możliwe do zaskarżenia. Duża liczba z nich zawiera kruczki prawne i niemoralne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak zaskarżyć umowę frankową?

Najistotniejszą kwestią jest sama decyzja. Gdy jesteś przygotowany na zrobienie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać zaufane miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię w sądzie. Nawet gdy jesteś zaznajomiony z prawem, bez odpowiedniego zespołu jesteś w stanie wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. W tym celu potrzebny jest rozbudowany team składający się z osób z wielu sektorów, który ma znaczną wiedzę na ten temat. Proces może potrwać w okolicach dwóch lat, powinieneś być na to przygotowany, jeśli chcesz pozbyć się umowy frankowej. Większa część kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest ogromna szansa, że też Ty pozbędziesz się tego ciężaru. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a z pewnością uda ci się uzyskać odpowiadający Ci wynik.

Co zrobić potem?

Kiedy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim życiu pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.